Prispejte svojím svedectvom a fotkami!

Milí priatelia,

ktosi múdry raz povedal, že pamäti treba písať dovtedy, kým si človek niečo pamätá. Preto postupne navštevujeme ľudí, ktorí otca Ivana poznali a majú čo o ňom povedať. Teší nás, že zatiaľ sme sa stretli iba s pozitívnym ohlasom. Všetci, ktorých sme oslovili, s radosťou súhlasili, že podajú svoje svedectvo, či už vo forme vlastného príspevku, alebo vo forme odpovedí na naše otázky.

Budeme radi, ak si pospomínate na svoje stretnutia s otcom Ivanom, na jeho rady, ktoré Vám v konkrétnej situácii dal, aby sme si aj takýmto spôsobom pripomínali jeho múdre a jasné postoje.

Mnohí z Vás patria medzi študentov, ktorých otec Ivan učil na gymnáziu v Senci alebo v Šamoríne, prípadne na Kňažej na Orave alebo v Žiline. Ak by sa u Vás našli fotky (nielen) zo študentských čias, budeme radi, ak nám ich pošlete na digitalizáciu. Nemusíte sa obávať, žeby sa stratili. Len čo ich budeme mať spracované, vrátime Vám originál a pripojíme aj digitalizovanú verziu.

Bolo by fajn, keby ste nám zaslané alebo odovzdané snímky aj popísali, prípadne doplnili dátumy. Tak ich budeme môcť zaradiť do galérie, ktorú chceme budovať z Vašich fotografií. Vopred ďakujeme za Vašu veľkodušnosť!

Budeme sa tešiť na všetky dostupné materiály, aj na diapozitívy či videá z Vašich akcií, kde sa objaví otec Ivan.

Mnohí z Vás nám povedali, že Vám otec Ivan chýba. Myslíme si, že aj prostredníctvom Vášho svedectva môže opätovne vstúpiť do našich životov a vniesť svetlo do situácií, ktoré sa nám zdajú ťažké na riešenie. Vaše spomienky nám môžete zaslať na emailovú adresu: info@otecivangrof.sk

Vopred ďakujeme za Vašu ochotu a budeme sa tešiť na stretnutie.